Válaszra vár

Hinta leszakadt

Anonim Járókelő

Szentendrén, a tenisz pálya mellett lévő játszótéren leszakadt az egyik hinta!

Probléma helyszíne
Szentendre Duna korzó 27/A

Hozzászólások

  • Közterület-felügyelet (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét a Szentendrei Közterület-felügyelet fogadta. Levelét rögzítettük, az azzal kapcsolatos válaszunkig szíves türelmét kérjük!

    EZ EGY AUTOMATIKUS ÜZENET, KÉRJÜK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére