Megoldott

Illegális zöldhulladék

Sajnos folyamatos probléma a smolnyica sétány ezen részén a zöldhulladék közterületen való elhelyezése, az azt tiltó tábla ellenére is!
Kérném az illetékesek intézkedését, a hulladék elszállítâsára.

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 4

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megtisztult a terület, köszönjük!!????
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk! JAROKELO-SZENTENDRE-00045406
    A smolnyica sétány részén a zöld hulladékot a közterületről a szakterület elszállította.
    Türelmét köszönjük.
    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elkorhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csóka utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Információs tábla le van esve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére