Válaszra vár

Köztéri villanyoszlop/villany hibái

A következő problémát szeretném bejelenteni:

1. a képen látható villanyoszlop felső burkolata hiányzik, ami eléggé veszélyes

2. az esti képen látható, hogy kiégett a villanyégő, nem világítja be a területet, csak a közös másik villanyégő ég

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 26

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Fekete Nóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kialudt izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pásztor utca
  Vissza az oldal tetejére