Válaszra vár

Illegálisan lerakott hulladék

Rengeteg illegálisan lerakott hulladék hevert a térképen jelzett helyen, az út mentén, március 25-én. Ha azóta még nem történt meg ezek elszállítása, kérni szeretném az illetékes intézkedését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Ipar u. 4

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kép feltöltése nem sikerült. Talán most.
  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére