Megoldatlan

Ürítetlen kukák

Anonim Járókelő

Szentendrén, Pannóniatelepen a HÉV-megállóban folyik a szemét.

Probléma helyszíne
Szentendre Irinyi Dániel utca 18

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére