Válaszra vár

Toredezett utszegely

Kedves Illetekes,

kerjuk az Egres ut -kis hid es ovi kozott fokent - utszegelyet feltolteni sziveskedjek, tekintve, hogy helyenkent eleri a 15 cm melyseget es az uton hamarosan egy auto sem fer el a letoredezettseg miatt. Az ide telepitett ovoda miatt nagy forgalom bonyolodik itt minden nap, igy kerjuk azonnali, hosszutavu megoldasukat a problemara.

Koszonjuk

Probléma helyszíne
Szentendre Egres út 64

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szilágyi-Takács Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére