Megoldott

Úthiba

Anonim Járókelő

A házunk előtt évek óta olyan mintha egy járdaszegély lenne, nagyon balesetveszélyes! Kérnénk a javítását ha lehetséges!

Probléma helyszíne
Szentendre Pásztor u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-áról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha már...
  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    Az Ön bejelentésére a szakterület részéről azt a választ kaptuk, hogy a
    Pásztor utca 15 sz-nál a munkálatokat elvégezték.

    Üdvözlettel,

    [image: photo]

    *Király Enikő*
    ügyintéző
    S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    Az Ön bejelentésére a szakterület részéről azt a választ kaptuk, hogy a
    Pásztor utca 15 sz-nál a szegély részt elbontják és az ott lévő részt
    feltöltik.
    A Javítások helyreállításar...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére