Válaszra vár

Hatalmas kátyú a járdán

Anonim Járókelő

Van egy hatalmas kátyú a járdán, a babakocsi megakad benne.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a kért munkálatokat ütemezték
    elvégzésig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel

    --
    HTML Gmail Signature

    photo

    *
    **Major Magda*
    Ügyintéző
    Sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés nevét "Hatalms kátyú a járdán"-ról "Hatalmas kátyú a járdán"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére