Megerősítésre vár

Kátyúk a József Attila utcában

A József Attila utca 5. számú ingatlan bejáratánál, valamint az ingatlan déli szélénél az utca három helyen komolyan meg van sérülve. Szükség van a 3 kátyú kijavítására.

Probléma helyszíne
Szentendre József Attila u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Helyes Imre visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    A József Attila utca 5 sz-nál a kátyúk helyreállítását a szakterület
    ütemezte.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére