Megoldásra vár

János utcai forgalomlassító egyik elemének pótlása

A János utcában, a Tilinkó és a Deli Antal utcák közötti 3 forgalomlassító akadály közül a középsőt egy autó kidöntötte Az ottlakók azt az ígéretet kapták, hogy a téli, csúszós idő elmúltával fogják visszaállítani a középső akadályt. A téli időjárási viszonyok elmúltak, szükség lenne a középső akadály mielőbbi visszahelyezésére, mert anélkül a forgalomlassító nem működik. Kérem szives intézkedésüket.
Megjegyzés: a nemlétező akadályról nem készülhetett fénykép. Azonban a rendszer fénykép nélkül nem továbbítja a kérést. Ezért a János utcában készült olyan képet csatolok a kérelemhez, amely nem kapcsolódik közvetlenül az ügyhöz.

Probléma helyszíne
Szentendre Deli Antal u. 36

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    A János utcában, a Tilinkó és a Deli Antal utcák között az oszlop
    helyreállítását a szakterület ütemezte 2019.04.16-ig.

    *Üdvözlettel:*
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére