Megoldott

Betört forgalomsegítő tükör

Sérült forgalomsegítő tükör nehezíti a közlekedést, a Széchényi István teret és a Hamvas Béla utcát összekötő úton.

Probléma helyszíne
Szentendre Széchenyi István tér 27

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Révész Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    A tükör valóban kicserélésre került, köszönjük a közbenjárást.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szentendre Széchényi István tér és a Hamvas Béla utcát összekötő tükör
    kihelyezését a szakterület elvégezte.
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk

    Szentendre Széchényi István tér és a Hamvas Béla utcát összekötő tükör
    helyreállítását a szakterület ütemezte. 2019.04.05-ig.
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [ima...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Révész Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére