Megoldott

Mèly kàtyú

Anonim Járókelő

Pannónia telepen, a Liliom utcàból kikanyarodva a 11esre hatalmas kàtyúk vannak.

Probléma helyszíne
Szentendre Sármány u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület részéről azt a tájékoztatást kaptuk,hogy a Liliom utcában a
    kátyúzást helyreállították.
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel,

    [image: photo]

    *Király Enikő*
    ügyintéző
    S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére