Megoldott

Tilosban hagyott roncs

Anonim Járókelő

Egy balesetet szenvedett autó otthagytak Szentendrén egy zebrán, ami rádásul zavarja a kilátást a 11 útra kikanyarodó autók számára.

Probléma helyszíne
Szentendre Telep u. 16

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megoldódott. Nincs ott a kocsi.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Irányi Dániel utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tegez utca
  Vissza az oldal tetejére