Válaszra vár

BKK automata

Anonim Járókelő

A szentendrei vonalon, Pannóniatelep megállóban az automata (E52)csak bankkártyát fogad el. Tegnap este a BKK-nál bejelentésre került.

Probléma helyszíne
Szentendre Irinyi Dániel utca 18

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041093/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-SZENTENDRE-00039269

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a probléma megoldásában illetékes szakterületünk azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha bejelentette, miért írt ide?
    Ma kérdés? Én is tapasztaltam már ezt, elővettem a kártyát, és fizettem.
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Kapy utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális matricák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére