Megoldott

Rossz helyre teepített forgalomlassító fekvőrendőr

A Hold utca és Méhész utca kereszteződésétől 10 méterre, pár héttel ezelőtt fekvőrendőrt telepítettek a "semmi közepére". A két temető közé, a domb tetejére, ahol semmi értelme ennek.
Lejjebb, az Óvoda elé, ahol valóban lassítani kellene a kanyar után, a domb aljában - a 30 km/órás övezeten belül - indolkolt lehet egy fekvőrendőr. De mire ideérnek a frissen telepített fekvőrendőrtől a domb tetejéről, már felgyorsulhatnak a járművek.

Probléma helyszíne
Szentendre Hold u. 12

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Küldtünk egy táblázatot az összes folyamatban lévő bejelentésről Szentendre Ügyfélszolgálatának, melyben azt jelezték vissza, hogy a bejelentésben lévő problémát a fekvőrendőr áthelyezésével megoldották.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Road Runner hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szabó Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére