Válaszra vár

Sorozatos kátyú a Hold utcában

Több egymást követő kisebb-nagyobb kátyú a Hold utcában.
Az első kátyúpár a Hold utca 11-es főút közeli részén, az Y elágatásban.
A többi a Hold utca és a Méhész utca kereszteződése után, az Óvoda irányában.

Probléma helyszíne
Szentendre Hold u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szabó Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére