Megoldott

Rozsdás, nem zárható szerelődoboz

Szentendrén, a Kálvária út végénél lévő szerelődoboz igen rozsdás. Azon túl, hogy nem esztétikus , a doboz ajtaja is nyitva, nincs lakatolva, ami akár balesetveszélyes is lehet.Sajnos a dobozon nem találtam emblémát (vagy a rozsda fedi ),ami segített volna beazonosítani a szolgáltatót.
Kérném az illetékeseket a doboz rendbehozatalára, elsősorban annak zárhatová tétele lenne a sürgősebb!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 53

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Várni kellett rá, de végre megoldódott a probléma, új szerelődoboz került kihelyezésre!!! Köszönjük!!
  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet változatlan!!!
  • Vargáné Nagy Szilvia visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a doboz állapota változatlan!!!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldtünk egy táblázatot az összes folyamatban lévő bejelentésről Szentendre Ügyfélszolgálatának, melyben azt jelezték vissza, hogy a bejelentést a UPC-nek továbbították.

    Kedves Szilvia!

    Javításra k...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom (Szentendre)"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jakab Mátyás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekomos közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére