Megoldott

Árkok az utcában

A Zilah utcában az esőzéseknek köszönhetően egyre nagyobb árkok jelennek meg. Egyes házakból a kocsival való kiállás is nehézkes a kocsi sérülése nélkül, a gyalogos közlekedés pedig balesetveszélyes!
Kérném az illetékes szervet, hogy gyakrabban ellenőrizze ezt az utcát ,gyakoribb úthiba javítás szükséges!

Probléma helyszíne
Szentendre Zilah u. 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes elvégezte az utca karbantartását, köszönjük! :)
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vargáné Nagy Szilvia!

    Tájékoztatom, hogy a Zilah utcában a földút karbantartását gépi
    kiegyenlítéssel a szakterület 2018.12.14-ig ütemezte feladatai közé. Addig
    szíves türelmét kérem.

    Tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére