Megoldott

Hiányzó pad

Az Izbégi elágazás Volánbusz megállótól eltűnt a pad.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 2

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szulovszky István hozzászólt a bejelentéshez.

    A padot a megadott határidőre visszavitték. Igen, ugyanazt a rozoga padot.
    Bónusz kép: decemberben kicserélték egy újra. Az bájos, hogy az olvadt aszfalt gyűrődésére van felcsavarozva. Talán az üveghá...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szulovszky István visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A pad pótlását buszmegállóban az illetékes szakterület 2018.09.28-ig
    ütemezte.

    Tisztelettel,
    Nagy Regina

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szulovszky István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ (Szentendre)
    Pannóniatelep
  Vissza az oldal tetejére