Megoldatlan

kátyú

2018.07.10.-én a Zilah utcában kijavításra kerültek az útburkolati hibák, kiegyenlítették és hengerelték a kavicsos utcát.Az itt lakók tudják, hogy az ilyen jellegű javítás az első közepes erősségű esőig tartós. Jelen esetben fél napig :"( (2018.07.11.) Várható a jövőben, hogy a Zilah utca tartósabb burkolatot kap?

Probléma helyszíne
Szentendre Zilah u. 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Az illetékes válasza elfogadhatatlan.
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az illetékes szakterület a Járható Szentendréért programba 2020-ra ütemezte
    a Zilah utca felújítását.

    Tisztelettel,
    Nagy Regina

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Berkenye utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útminőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Cserkész utca
  Vissza az oldal tetejére