Megoldott

Több kátyú a Pásztor utca elején

A Kékesi utcában és a Pásztor utca elején (16-os házszámig) több kátyú is van, némelyik kifejezetten balesetveszélyes helyen, a kerék nyomvonalában. Kérem a mielőbbi javítását.

Probléma helyszíne
Szentendre Pásztor u. 14

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Ön által bejelentett kátyúk javítását a
    szakterület készre jelentette.

    Üdvözlettel

    HTML Gmail Signature

    photo

    *
    **Major Magda*
    Ügyintéző
    Szentendrei Köz
    ...
  • Tóth Sándor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Ön által bejelentett kátyúk javítását
    2018.06.01-ig bezárólag ütemezésbe vette a szakterület. A munkálatok
    elvégzéséig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére