Válaszra vár

Kiesett terméskövek

Szentendre, Bükkös patak Szegedi út találkozásánál, az autó áthajtó terméskövei a patak két oldalán foglalkozást igényelnek. Déli oldalon fugázni kellene, az északi oldalon komoly hiányok keletkeztek, a hiányzó kövek által.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 53

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Horváth Ferdinánd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére