Válaszra vár

Út javítás

Anonim Járókelő

A szentedre kavics út szinte járhatatlan és baleset veszélyes, kérném az út teljes szakaszának a felújítását, javítását.

Probléma helyszíne
Szentendre Kavics u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A KÜ18-P/24-2649 sz. bejelentésére tájékoztatjuk, hogy a balesetveszélyes
    úthibák javítását a szakterület elvégezte.
    Köszönjük türlemét.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-2649 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére