Válaszra vár

Hibás útburkolati jel

Anonim Járókelő

A Lidl bevásárlóközpont előtt (épület és a parkoló közötti részen) hibásan van felfestve az útburkolati jel. Feltételezem a szándék az volt, hogy a különösen veszélyes helyre hívják fel a figyelmet, de e helyett a forgalom elől elzárt terület útburkolati jelét festették fel. Nagyon nem mindegy, mert a forgalom elől elzárt területre autóval nem lehet ráhajtani, aki ezt teszi (mindenki) szabályt szeg, de nem tehet mást. Kérem a hiba kijavítását (a keretet nem folytonos, hanem szaggatott vonallal felfesteni).

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 20

Hozzászólások

  • Lidl válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nem jel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos rendszeresen "én akkor is itt állok meg, mert 2 lépéssel közelebb van" parkolónak használják.

    Én az alábbiakat javasolnám megfontolásra:
    - útburkolati jellel megerősíteni, hogy ez egy kétirány...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Lidl (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére