Megoldott

Gyalogos átkelőhely visszajelző lámpa

Kb. 2 éve nem működik a 11-es út, Római sánc köz sarkán lévő zebránál a gyalogosok számára létesített, az átkelést segítő berendezés visszajelző lámpája. Hiába nyomogatják a turisták a gombot, nem világít és sokszor látom a tanácstalan embereket. 1 évvel ezelőtt szóltam a közlekedési lámpát szerelő munkásoknak a problémáról, ígéretet kaptam, hogy kicserélik az izzót. Nos, ez azóta sem történt meg. Kérem az illetékeseket, hogy orvosolják a problémát. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Szentendre Dunakanyar krt. 18

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Magyar Közút Nonprofit Zrt.-hez érkezett megkeresését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy Pest Vármegyei Igazgatóságunk jelzőlámpa szervizcsoportja a mai napon a hibát kiv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gyurko Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    2 nappal a bejelentésem után már meg is oldódott a probléma, a berendezést kicserélték és tökéletesen működik. Szuper!
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Gyurko Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Érzékelős lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Szentendre)
    11
  Vissza az oldal tetejére