Megoldásra vár

3 m2-es kátyú, gumikra veszélyes

Vasúti Villasor 43 előtt több hónapja nem fejezték be a kátyú javításást. Balesetveszélyes, ha belemegyek, kivágja a gumit, ha kikerülöm, ütközésveszély van, a teljes sávot elfoglalja. Kérem sürgős javítását

Probléma helyszíne
Szentendre Vasúti Villasor 43

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A kivitelező felé jeleztük a problémát.
    Javítása 2024 március havában várható, ebben az időjárásban aszfaltozás nem
    lehetséges.
    Tisztelettel

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-0433 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Lénárd Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére