Megoldott

Kidobott Matrac

Szentendrén, Sztaravodai/ Túzok utca sarkán kidobált valaki 2 matracot.

Probléma helyszíne
Szentendre Fészek u. 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Härtel Rebea hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben már elvittek! Köszönöm! :)
  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály (Szentendre)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály (Szentendre)"-ra.

  • Härtel Rebea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összeszedett szemét otthagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csónak utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akacfa viragja mindenutt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére