Válaszra vár

Meghalt a fa

Kérem vágják ki és pótolják a fát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre Kalászi út HRSZ: 11283

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Hölgyem, Uram, Köszönjük üzenetét. Örülünk hogy írt nekünk, Vendégeink véleménye nagyon fontos számunkra.A következő néhány napban felvesszük Önnel a kapcsolatot.Köszönj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: KFC (Szentendre)

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "KFC (Szentendre)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/23-4110 sz.- panaszat a szakterulet keszre jelentette.Ez a KFC
    területe, ők ültették a fát. Nem közterület. Koszonettel:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-4110 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére