Megoldott

Bükköspart 46/A ingatlannal szemben faág letörött

A Bükköspart 46/A számú ingatlannal szemben lévő fa felső részében letört egy vastagabb ág, ami bármikor a fa alatti járófelületre eshet. Célszerű lenne minél előbb eltávolítani a letört ágat.

Megjegyzés: a jelzett ingatlan területéről készült fényképen jól látható a letört és száradt levelekkel borított vastag ág.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 46/a

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A VSZ intézkedése megtörtént.
  • Helyes Imre visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint meg kell várnunk, amíg befejeződik a
    kerékpárút építés, mert addig nem tud bemenni a kosaras autó.
    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom,hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére