Megoldott

Egyirányú utca jelöletlen kerékpár-szembeforgalommal

Kérem a hiányzó "kivéve kerékpárforgalom" kiegészítő tábla szíves pótlását, mert addig az innen érkező járművek nem kell számítsanak szembe kerékpárforgalomra, ami veszélyhelyzethetz vezethet.

Probléma helyszíne
Szentendre Kossuth Lajos u. 20

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Szakterület tájékoztatása szerint a hiányzó "kivéve kerékpárforgalom"
    kiegészítő tábla pótlása megtörtént.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás útburkolati jel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl (Szentendre)
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett piros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére