Megoldott

Gondozatlan növényzet

A volt volánbusz telephely mellett a Dózsa György út melletti járda szakaszra belógó növényzet gondozatlan.
Kérem, hogy tegyék rendbe.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 8

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt gondolom, késznek tekinthetjük.
    Köszönöm a munkát!
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!

    Nem hatósági eljárást kértem,
    A járható utcát!
    Köszönöm!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kapás Péter!

    Értesítjük, hogy Hatósági Irodánk visszajelzése szerint a KÜ18-P/23-2576 sz.-ú
    bejelentése a "hatósági eljárás keretein belül folytatódik tovább".

    Üdvözlettel,

    Kolos Erika

    *S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dumtsa Jenő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére