Megoldott

Kutyaürülék gyűjtő kuka megrongálodott

Károly utca 34 számú háztömbnél lévő kutyaürülék gyűjtő kuka kidőlt, jelenleg a szeméttároló ketrechez van állítva. Kérném a kuka eredeti helyére való visszaállítását, illetve ha szükséges, a gyűjtő cseréjét. Köszönöm

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 34

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukát cserélték és visszakerült a helyére, köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/23-2338 ügyszámon megküldtük az
    illetékes szakterületnek, intézkedésükig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,

    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére