Válaszra vár

Kátyú a Füzesparkban

FRISSÍTÉS :2023.06.07
A bejelentő kommentje:

"Mutatom a ma reggeli állapotot, nem látok érdemi változást."

A Füzes park 8. előtt van egy nehezen észrevehető, nehezen kikerülhető kátyú. Kérem javítani.

Probléma helyszíne
Szentendre Füzes park 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    *Szente
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület jelentése szerint a munkát 2023.06.02.-án elvégezték.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Füzes park 8. előtt van egy nehezen észrevehető, nehezen kikerülhető kátyú. Kérem javítani."-ról "FRISSÍTÉS :2023.06.07 A bejelentő kommentje: "Mutatom a ma reggeli állapotot, nem látok érdemi változást." A Füzes park 8. előtt van egy nehezen észrevehető, nehezen kikerülhető kátyú. Kérem javítani."-...

  • Török Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Mutatom a ma reggeli állapotot, nem látok érdemi változást.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület jelentése szerint a munkát 2023.06.02.-án elvégezték.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    *Szente
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Török Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére