Megerősítésre vár

Nem ég a közvilágítás

Szentendre, Szentlászlói út 121 előtt az egyik villanypózna kiégett/nem működik

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 121

Hozzászólások

  • Pocskai-Gregó Zsófia visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Csaba !

    Kiadva javításra!

    [image: eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel:

    *Angyal Károly*

    Üzemeltetési területi referens

    Áramhálózati Üzem Buda

    T +36 1-238-4815

    M +36 20 5993
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Pocskai-Gregó Zsófia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpatest hibás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Zrínyi utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Megdőlt lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Aldi (Szentendre)
    Szentendre Kalászi út HRSZ: 11283
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elsötétült lámpák Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére