Megerősítésre vár

Pad bedobva a galériaerdőbe

Megvan a pad, csak be lett dobva az ártéri erdőbe. Légvonalban 3 méter, csak fel kell hozni a mélységből.

Probléma helyszíne
Szentendre Kertész u. 7

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint a padot beszállították.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    *Szente
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére