Megerősítésre vár

Nem lehet közlekedni az utcában

Szentendre, Szentlászlói út 121. előtt a föld/murvás úton akkora hatalmas kátyúk vannak, hogy esőzés idején az út teljes szélességében egy hatalmas pocsolya az egész út, gyalog problémás átkelni rajta.
Az úton lévő autós forgalom miatt ezek a kátyúk egyre nagyobbak.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 121

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület az útkarbantartást készre jelentette.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*

    2000 Szentendre,
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom,hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé

    Üdözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt föld/murvás út ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Szentendre)"-ra.

  • Pocskai-Gregó Zsófia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére