Válaszra vár

Útszéli kátyú

Tisztelt Cím,

Kérjük az Egres út, Pismányi oldalon levő teljes szakaszán ellenőrizni és feltölteni az esőzések és nagy forgalom miatt kialakult 10-20 cm-es gödröket, kátyúkat, mert balesetveszélyes. Az egysávos utcában amúgyis nehéz a kétirányú közlekedés, különösen a reggeli és délutáni órákban az óvoda miatt.
Mellékelek pár képet szemléltetésképpen, de nem csak ezekről van szó, hanem végig mindkét irányba az út az óvodától a Törökvölgyi útig.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Szentendre Egres utca 62

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szilágyi-Takács Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Berkenye utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útminőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Cserkész utca
  Vissza az oldal tetejére