Megerősítésre vár

Stop tábla hiánya

A karó még megvan, a jelzőtábla hiányzik róla.
Alsórendű földút keresztezi a főutat, de a közlekedő könnyen ráfuthat, főleg sötétben közvilágítás hiányában.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Bócz Péter visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését a szakterület készre
    jelentette.
    Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére