Megoldásra vár

állandóan mély pocsolyás, kátyús útszakasz

Szentendrén, a Vidra utcából a Horgony utcába való fordulás előtti (Vidra u. 6. bejárata előtt) szakasz állandóan mély pocsolyás. Mivel rendes aszfalt nincs, és a kukás autók is erre járnak, száraz lábbal esélytelen végigmenni ezen a szakaszon. Murva leszórása, elterítés lenne talán a minimális költséggel járó megoldás.

Probléma helyszíne
Szentendre Vidra u. 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tisztelt Kozári Kata!

    Fenti számú bejelentésére továbbítjuk az ügyben illetékes DMRV válaszát.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    " a tárgyi helyszínt mérőműszeres vizsgálatnak vetjük alá, majd az eredmény
    is
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kozári Kata!

    Fenti számú bejelentésére tájékoztatjuk, hogy a szakterület az érintett
    szakaszon a földútjavítást elvégezte, állásfoglalásuk szerint csőtörés
    valószínűsíthető a helyszínen, így
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kozári Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Berkenye utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útminőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Cserkész utca
  Vissza az oldal tetejére