Megoldott

Kátyú

Kérjük a kép szerinti kátyú mielőbbi kijavítását.

Probléma helyszíne
Szentendre Nap u. 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szilágyi-Takács Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, elkészült a kátyuzás.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-0098 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet felé
    amit a mai napon készre jelentettek.
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/23-0098 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szilágyi-Takács Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Berkenye utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útminőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Cserkész utca
  Vissza az oldal tetejére