Megerősítésre vár

Kátyú az útkereszteződésben

FRISSÍTÉS 2022.12.19.:
Szentendrei önkormányzat válasza:
tájékoztatjuk, hogy a 11-es út -Sztaravodai út
nem az önkormányzat kezelésében van. A panaszt további intézkedésre
megküldtük az ügyben illetékes Magyar Közút N.Zrt.-nek.

------------------------------

Ha esik az eső akkor nagyon veszélyes mert még kikerülni sem lehet ha áll benne a víz

Probléma helyszíne
Szentendre Sztaravodai út 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a 11 sz. főút 11112 j. út csomópontjának környezetében észrevételezett burkolathibára vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Ha esik az eső akkor nagyon veszélyes mert még kikerülni sem lehet ha áll benne a víz"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.19.: Szentendrei önkormányzat válasza: tájékoztatjuk, hogy a 11-es út -Sztaravodai út nem az önkormányzat kezelésében van. A panaszt további intézkedésre megküldtük az ügyben illetékes Magyar ...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Szentendre)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Fenti számú bejelentéseire tájékoztatjuk, hogy a 11-es út -Sztaravodai út
    nem az önkormányzat kezelésében van. A panaszt további intézkedésre
    megküldtük az ügyben illetékes Magyar Közút
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kauroch Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére