Válaszra vár

Sártenger jellegű kátyú salakos út helyett

Anonim Járókelő

Szentendrén a Dombalja utca elején (a Forrás utca fele) a volt salakos-kis kavicsos útszakaszt a teherautók és a megnövekedett személyautó forgalom teljesen kijárta, mély sárgödrök keletkeztek. A salak eltűnt. A most pár napos eső már a szemelyautoknak is jarhatatlanna tette. Kérném kijavitani, feltolteni es salakkal ellatni, hogy ismét sima es gordulekeny legyen az út. Ne kelljen attól tartani, hogy a személyautó elakadjon a sárban. Köszönöm szépen a gyors közbenjárást es kijavítást!

Probléma helyszíne
Szentendre Dombalja u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-4664 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dunakanyar körút
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Hatalmas gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Eper utca
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Keréknyomban kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szegedi utca
  Vissza az oldal tetejére