Válaszra vár

Szétdobált szemét

Anonim Járókelő

Tele kuka es szethordott szemet a Lajos-forrasi parkolo alatt,a sorompo mogott

Probléma helyszíne
Szentendre Jóvízmajor 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt. (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott lomok és zöld hull

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére