Megoldásra vár

Kidőlt tükör

A Kovács László utcában kidőlt a tükör a Vajda Lajos utcánál.

Probléma helyszíne
Szentendre Kovács László u. 48

Hozzászólások

  • Tisztelt Török Bence!

    Tájkoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését a szakterület készre jelentette.
    Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormány...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Török Bence!

    Fenti számú bejelentésére a szakterület visszajelzése szerint
    tájékoztatjuk, hogy a kidőlt tükröt eltakarították, pótlását sajnos már
    csak a jövő évben tudják megoldani.

    Megért
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Török Bence!

    Tájékoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését KÜ18-P/22-4620 ügyszámon
    továbbítottuk a szakterületnek, intézkedésükig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    *Szentend
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Török Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt szalagkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére