Válaszra vár

Nem világító oszlop

A csatolt fotóon található oszlop nem világít.
Kálvária út - Hamvas Béla u.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 45

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Romfa Kitti bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére