Megoldott

Forgalomlassító küszöb

Ki vannak lazulva a csavarok! Baleset veszélyes.

Probléma helyszíne
Szentendre Levendula u. 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük a munkát!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kapás Péter!

    Tájékoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését a szakterület készre
    jelentette, köszönjük türelmét.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hiva...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kapás Péter!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését KÜ18-P/22-4315 ügyszámon továbbítottuk az
    illetékes szakterületnek, intézkedésükig szíves türelmét kérjük.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: pho...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Stop tábla hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bócz Péter
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szentendre, Kéki dűlő
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István 6. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult, rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére