Válaszra vár

Kiégett utcai lámpa

Anonim Járókelő

Kiégett az utcai lámpa

Probléma helyszíne
Szentendre Mathiász u. 15

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére