Megerősítésre vár

Lekopott átkelőhely

Tisztelt Illetékes!
A szentendrei Pomázi út-Harkály utca kereszteződésében sok gyerek és felnőtt által használt átkelőhely teljesen lekopott és jellemzően az autósok nem veszik észre vagy nem veszik figyelembe a táblajelzést.
A környékbeli lakók biztonsága érdekében kérjük a gyalogátkelőhely felfestését.
Köszönettel, Bartus Margaréta

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út-Harkály út kereszteződése

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-3985 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    aki a mai napon a munkálatokat készre jelentette.
    Varosi Ugyfelszolgalat

    [image: photo]

    *Szentendrei K
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/22-3985 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bartus Margareta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére