Válaszra vár

Közvilágítási lámpák nem működnek a Bajcsy-Zsilinszky utcában

Kettő közvilágítási lámpa régebb óta nem ég a Bajcsy-Zsilinszky utcában: az egyik a 3. szám körül, a Központi Konyha és ebédlővel szemben, a Rákóczi általános iskola és gimnázium oldalán; míg a másik 20 méterrel a patak felé, a papír és írószerbolt bejáratától pár lépésre.
Kérem szíves intézkedésüket a hiba kijavítására.

Probléma helyszíne
Szentendre Bajcsy-Zsilinszky u. 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére