Válaszra vár

Megdőlt a lámpa

Meg van dőlve a lámpa. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre Hrsz.: 8909/3 (Déli városkapu

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Bejelentő!

    A címet felvettük.

    ELMŰ DSO társaság
    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Grósz József
    Diszpécser
    Áramhálózati üzem Buda
    T +36 1-238-3733
    M +36 20 2201-087
    E jozsef.
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére